Sprzedawca cwiczenia

Związek dwojga pracowników to wartość kompromisu, która powoduje obie części do wymiany. Należy wtedy ze sobą wielu rozmawiać natomiast nie uciekać w wolne milczenie, jakie nie przychodzi do udziale nic dobrego, i wręcz budzi wzajemne podejrzenia. Problem rodzi problem, oraz toż przecież nasza codzienność. Mieszamy się nawet o drobnostki i potrzeba temu jakoś zaradzić. Terapia dla par jest ciekawym rozwiązaniem, które da określić przyczynę zgrzytów w kontaktu.Przy każdym spotkaniu z terapeutą prezentowane są sytuacje wyciągnięte z bliskiego życiorysu, które przywołują złe wspomnienia, żal do partnera, złość, rozczarowanie. Dogłębna analiza miłości i wzajemnych zachowań partnerów pomogą im zauważyć przyczynę swoich reakcji, które zawsze wysyłają do emocjonalnego oddalenia się z siebie dwojga ludzi.

Idąc w układ z nową osobą musimy szacować się, że ona jeszcze jest własne nawyki i zachowania. Czasem zdarza się tak, że mieszkając razem widzimy zderzenie się dwóch zasadniczo oryginalnych światów, gdzie toż gdy zostaliśmy wychowani i co zabrali z dworu nie do końca odpowiada drugiej połowie. Dlatego niezbędne jest ustalenie tego, jak myślimy sobie wspólne życie, między innymi podział obowiązków. Właściwie istnieje jeszcze rozmawiać o tym czego nie jesteśmy w kształcie zaakceptować mimo szczerych chęci. Terapeuci z pewnością niejednokrotnie dadzą nam do zrozumienia, że użycie jednych słów w prostych rozmowach nie jest dokładne.

Zdania, które zawierają sprowokować partnera, obrażające jego rodzinę, porównania oraz określenia, które negatywnie go patrzą, oraz nie jego wzięcie. Miłość nie płynie z dnia na dobę, za to my często nie zdajemy sobie sprawy, że problem jest tylko i zdecydowanie w złej komunikacji, jakiej stanowi za chwila bądź nie tworzy jej rzadko. Związek bywa ciężką pracą szczególnie wtedy, kiedy jedno z przyjaciół nie widzi problemu, jaki z zmiany jest warunkiem frustracji i niespełnienia bliskiej osoby. Wspólna terapia jest udanym pomysłem, jeśli chcemy dać sobie okazję na następny rozkwit miłości.